Akumulatory Magneti Marelli do samochodów osobowych i dostawczych.

Akumulatory Magneti Marelli charakteryzują się wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji, długą żywotnością oraz maksymalną wydajnością dającą gwarancję pewnego rozruchu w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Oferta Magneti Marelli to gama 144 akumulatorów w następujących liniach:

PRIMA: akumulatory do samochodów osobowych i dostawczych, charakteryzujące się wysoką jakością będącą efektem połączenia najnowszych technologii, starannego doboru najlepszych surowców i utrzymywania wysokich standardów produkcji.

RUN: akumulatory do pojazdów z bogatym wyposażeniem dodatkowym, użytkowanych w ekstremalnych warunkach.

SST: akumulatory doskonałe do średniej wielkości pojazdów z systemem Start-Stop, charakteryzujące się 3-krotnie dłuższą żywotnością w pracy cyklicznej.

AGM: akumulatory o najwyższej mocy rozruchowej i wysokim stopniu ładowania, doskonałe dla pojazdów z systemem Start-Stop lub wysokim zapotrzebowaniem na energię, charakteryzujące się 4-krotnie dłuższą żywotnością w pracy cyklicznej.

OE: gama oryginalnych akumulatorów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, montowanych na pierwszym wyposażeniu lub używanych, jako pierwszomontażowe zamienniki przez największych producentów samochodów, jedyna gama OE/OES dostępna na niezależnym rynku aftermarketowym.

page_06_1000_1000_1.jpg
page_06_1000_1000_2.jpg